Ankastre ürünlerde yenilikçi tasarım ve teknolojilerle tanışın

Yemek pişirmekten çok daha fazlasını sunarak, seçkin mutfaklar yaratan iSensoric teknolojisine sahip Siemens ankastre ürünlerinin kısa sürede neler yapabileceklerini keşfedin.

Yüksek standartlara sahip sıra dışı bir mutfak

iSensoric teknolojisine sahip Siemens ankastre ürünleriyle mutfak atmosferinizi baştan yaratın. Her ürünün göze çarpan üç özelliği; iSensoric teknoloji, dikkat çekici tasarım ve öncü ankastre çözümler ile günlük rutininiz, sıra dışı anlara dönüşecek.

Göz Alıcı Tasarım

Mutfağınız tarzınızı yansıtmalı, ankastre ürünler de öyle. Ankastreler; rafine, üst düzey tasarımlarıyla mutfağınıza kişisel zevklerinize uygun ve şık bir görünüm sağlar. Birinci sınıf cam ve çelik, rengi ve dokusuyla göz kamaştırır. Ankastre ürünlerin her ortama uyum sağlayan tasarımları, ürünleri bir arada kullanırken size pek çok seçenek sunar ve arzu ettiğiniz mutfağı yaratmanıza olanak tanır.

TFT Touchdisplay; sezgisel kullanıcı arayüzüyle, kullanımı kolay dokunmatik navigasyonuyla ve kullanıcı dostu renk yapısıyla bir ekrandan tüm beklentilerinizi karşılar. Kapatıldığında ise ortaya parlak ve kusursuz bir görünüm sergiler.

Heyecan Verici Yenilikler

Son teknoloji ürünlerimiz, günlük rutinlerinizi yeni ve heyecan verici olanaklarla daima farklılaştırır. Yiyecekleri üç kat daha uzun süre taze tutan hyperFresh premium, buna yalnızca bir örnek. Geniş kullanım alanı sağlayan ocak ile yüksek çekişli davlumbazı bir araya getiren ve böylelikle de iki yenilikçi ürünü tek bir cihazda birleştiren davlumbaz entegreli ocak da öyle. Yerden tasarruf etme anlayışı ile tasarlanan bu sistem sayesinde daha özgür olabilir ve hayallerinizdeki mutfağı gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Fırının varioSpeed işlevi sayesinde pişirme süresini %50’ye kadar azaltabilir ve istenilen sonuçları vaktinize göre ayarlayabilirsiniz. brilliantShine sistemli Siemens bulaşık makinesi, bulaşıklarınız için en parlak ve en kuru sonuçları sağlarken, Siemens fırınınız tüm pişirme artıklarını kül haline getiren activeClean® işlevi ile kendi kendini temizler ve sizi günlük rutinlerden uzaklaştırır.

Siemens beklentilerinizin ötesindeki iSensoric teknolojisi ile hayatınızı daha güzel ve özel kılar.