EQ serisi tam otomatik kahve makineleri

Hayatın sunduğu her şeyi sonuna kadar yaşamak. Sadece en iyisini beklemek, üstelik bunu elde etmek… Siemens, olağanüstü özellikler arayan kişiler için EQ serisi tam otomatik kahve makinelerini geliştirdi. Bu makineler sayesinde, kahvenin yer aldığı her an, gerçek anlamda özel ve keyif dolu bir deneyime dönüşür. EQ modellerinin sunduğu hassas aroma teknolojisi, her fincanından maksimum tat alacağınız bir kahve deneyimi yaşatır. Makineler modern teknolojileri ve üstün kullanım konforu sunan özellikleriyle öne çıkarken, şık ve çekici tasarımlarıyla herkesi kendilerine hayran bırakır. Temel beklentileri karşılayacak makinelerden; ağa bağlı, tam otomatik espresso ve kahve makinelerine kadar uzanan Siemens EQ serisi espresso ve kahve makinesi modelleriyle, tamamen kişiselleştirilmiş bir kahve keyfini siz de yaşayabilirsiniz. Gününüzün en güzel anlarını taçlandırmak için.

EQ.9 connect – Kahve keyfinde yeni boyutlar.

Teknoloji ve göz alıcı tasarımın buluştuğu EQ.9 connect ile mükemmel kahvenin tadını çıkarırken, konfor kavramını üst seviyelere taşıyın. Home Connect uygulamasıyla kahvenin büyülü dünyasını ve kahve çeşitlerini tekrar tekrar keşfedin.

EQ.9 – Bazı şeyler dururken, kusursuz keyif devam ediyor.

Gerçek anlamda kişiselleştirilmiş bir kahve keyfi. Hiçbir şeyi kafaya takmadığınız, mükemmel ve keyif dolu anlar için EQ.9 tam otomatik kahve makineleri.