Az lafla çok şey söyleyen bir tasarım dili.

Bir üründe başlayıp kusursuz biçimde başka birinde devam eden üzerinde düşünülmüş düz çizgiler. Şıklığı net ve açık bir biçimde gösteren sade geometrik şekiller ve yapısal bileşenler. Sürekli değişen trendlerden etkilenmeyen, sade ancak zamana meydan okuyan bir tasarım dili. Belirgin biçimde sade ancak derinlemesine ilham verici. Gelecekte de şimdi olduğu gibi değerli olacak bir tasarım.

Eviniz için tasarlanmış ancak yaşamınız için yaratılmış bir tasarım.

Dışarının kaçınılmaz hızlı temposuna, karmaşıklığına ve gerilimine zıtlık yaratan bir eve sahip olmak için; derin bir nefes almanızı ve bu anların tadını çıkarabilecek zamanı bulmanızı sağlayan bir ev. Siemens Ev Aletleri Global Tasarım Başkanı Gerhard Nüssler’in Simplexity: “Son derece karmaşık bir teknolojiyi kullanımı kolay hale getirme sanatı” yaşamınızı karmaşıklaştırmak yerine sadeleştirir.

Her ürün sofistike bir tavrı yansıtır ve akıcı bir şıklık havası yayar. Bu kullanılan üstün kaliteli malzemelerin seçiminde de bellidir: Krom ve siyah cam, her ürüne içsel olan rafine tasarımı mükemmel biçimde vücuda getiren zıtların birliğini oluşturur. Buna taviz verilmeyen sezgisel kullanıcı deneyimi de eklenince Siemens’te biçimin fonksiyondan sonra gelmediğini fark edersiniz. Bunlar ustalıkla birlikte çalışır.

Siemens tasarımı, aldığı birden fazla tasarım ödülüyle öne çıkıyor.

Gelişim etrafımızı kuşatıyor. Büyük kentlerdeki modern mimariyle bu gelişimi deneyimliyoruz. Siemens de gelişimin tüm duyularla yaşanabildiği teknolojik dünyalar tasarlıyor. Uzun yıllar boyu mutluluğu garanti eden bir yaşam tarzı sunuyor.

"Ürünlerimizin hayranlık uyandırıcı yanları net tasarım dillerinde yatmaktadır.

Gerhard Nüssler, Siemens Ev Aletleri Global Tasarım Başkanı.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Siz de Siemens’in büyülü dünyasında yer almak istiyorsanız hemen şimdi iletişim sayfasından bize ulaşabilir ve bizimle çalışma fırsatını bulabilirsiniz.

Bize Ulaşın